KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707078
nr 1570 7078
Hans Fritzdorf
(1927-1990), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, Sydländskt stadsmotiv. Olja på duk, 45x67 cm, yttermått inklusive ram: 48x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:29:20
15/10 16:31:37